دوست

دوست خوبم ممنون ..........................................

/ 5 نظر / 4 بازدید
iranlover

ورود شمارو به وبلاگستان، شهر شيشه ای تبريک ميگم. لحظات خوبی رو در کنار نوشته ها و خاطرات و دوستان آرزو ميکنم و در عين حال دسترسی به آرمان ها و هدفهای بزرگی که حداقل اينجا ميشه اونهارو فرياد زد و منتقل کرد. اما مراقب حاشيه ها هم بود و مراقب کلماتی که چندان با منطق تفاهمی ندارند./// شاد باشيد دوست گرامی.

elnaz

خواهش می‌کنم به جون تو قابل نداشت...بالاخره همسايه‌ايم پس فردا چشممون تو چشم هم می‌افته خوبيت نداره...موفق باشی...قربون يو

firooze

من تنها صفتی را که برای خود میپسندم صميميت و صداقت است و اگر هم کم داشته باشم لااقل ان را سخت دوست دارمکه عزيز ترين حالتی است که يک انسان می تواند داشته باشد.(دکتر شريعتی) دوست داشتم شروع صحبتم سخنی از اين انسان بی نظير باشه.با تمام صميميتم برات موقیت و آرامش آرزو می کنم.اميد دارم که اين برات يک پنجره ی جديد باشه برای گفتن هم ی ديوونگی هات و يادت باشه هيچ وقت دلهره ی اين را نداشته باشی که ديگران تو را چگونه ميشناسند.

بچه كلاغ

سلام. تبريک ميگم و اميدوارم بتونی اينجا حرف خودت رو بزنی. اما مراقب باش. توی اين شهر شيشه ای بچه ها با قلوه سنگهاشون آزارت ندن! پاينده باشيد . . . ياعلی.

gandom

ببخش که خيلی بدقولم... ميدونم که خيلی دير کردم ولي خوب..حالا... خيلی خوشحالم اول برای خودت که اينجا بهتر از هر جای ديگه می تونی ديوونه باشی و ديوانگی کني بعدشم برای خودم که نمی دونم چرا بيشتر از خودت از تولد ديوانه در قفس شادم. راستی .....تبريک